Portal HostelBookers – ze względu na swoją rosnącą popularność – jest teraz dostępny w 8 nowych językach

Hosteli i hoteli ekonomicznychStrona internetowa HostelBookers dostępna w 8 nowych językach ma zapewnić lepszą jakość usług nieanglojęzycznym klientom. Ostatnie badanie pokazało bowiem, że portal cieszy się coraz większym zainteresowaniem użytkowników z całej Europy.

Użytkownicy będą teraz mogli przeglądać stronę w takich językach jak: duński, holenderski, francuski, włoski, norweski, polski, portugalski i szwedzki – w sumie liczba języków dostępnych na stronie wzrośnie do 11.

Razem z wprowadzeniem nowych języków, portal HostalBookers utworzył również wielojęzyczne blogi, pisane po włosku, francusku, hiszpańsku i niemiecku, które dostarczają licznych użytecznych wskazówek o tym, gdzie się wybrać, co warto zobaczyć i zrobić, a czego nie.

Firma ma już wielojęzyczny dział obsługi klienta, a to ostatnie ogłoszenie podąża śladem wyznaczonym przez skuteczne wprowadzenie usług w języku hiszpańskim i niemieckim w lipcu tego roku.

Dalszych zmian można oczekiwać w najbliższej przyszłości, ponieważ firma wciąż rozszerza wachlarz świadczonych usług tak, by objąć nimi stale rosnącą rzeszę swoich zwolenników.

David Smith, dyrektor ds. operacyjnych w firmie HotelBookers, powiedział: „To świetna wiadomość i kolejny krok firmy w dobrym kierunku. Wprowadzenie nowych języków sprawi, że strona będzie bardziej przyjazna dla użytkowników oraz dostępna dla rozszerzającego się rynku międzynarodowego. Cieszę się niezmiernie z postępu, jakiego dokonaliśmy w 2009 roku. Był on naprawdę pomyślny i mamy wszelkie powody, aby optymistycznie patrzeć w przyszłość – na rok 2010.”

W 2009 roku portal HostelBookers brał udział w swojej pierwszej letniej sprzedaży, we wrześniu został ogłoszony tańszym, średnio o 5,1%, od swojego największego konkurenta, Hostelworld – to wyniki niezależnego badania, przeprowadzonego przez Reed Business Insight.

Firma obsługuje obecnie ponad 16 000 hosteli i hoteli ekonomicznych zlokalizowanych w ponad 3 000 miejsc oraz jest jedynym portalem w branży, który nie pobiera opłat za rezerwację.

Be Sociable, Share!