Firma Edhouse je dvorním dodavatelem softwaru pro elektronové mikroskopy

edhouse logoEdhouse se chopil výzvy a vytvořil tým špičkových profesionálů, kteří se stali odborníky na velmi specifickou problematiku v oblasti mikroskopie v rámci spolupráce se společností FEI. Dobrá zkušenost s jejich prací zapříčinila postupné navýšení kapacity vývojářů a počtu projektů.

Společnost FEI je světovou jedničkou v oboru elektronové mikroskopie s vlastními vývojovými pobočkami po celém světě. Vyvíjí špičkové přístroje pro nejrůznější zákazníky – proslulé univerzity, velké farmaceutické společnosti nebo vývojová centra polovodičového průmyslu.

Společnost hledala stabilního dodavatele pro zajištění vývoje řídicího software pro elektronový mikroskop. Vzhledem k tomu, že se z pohledu řízení samotného přístroje a zpracování výsledků výzkumu jedná o naprosto zásadní věc, hledala firma kvalitní vývojáře schopné osvojit si náročné požadavky oboru.

„Společnost Edhouse nám poskytuje špičkový a kvalifikovaný vývojový tým, který dokonale zvládá jak technologickou platformu, tak velmi úzce specializované know-how spojené s vývojem našich elektronových mikroskopů. Dodávky ze strany Edhouse jsou vždy v termínu a nejvyšší kvalitě. Dalšími z mnoha výhod spolupráce jsou také bezproblémová komunikace a snaha hledat vlastní inovativní řešení,“ uvedl Jaroslav Chmelík z R&D oddělení FEI.

Vývojáři si v rámci práce na projektech sáhnou na přístroje jako FEI Helios DualBeam, který používají špičkoví vědci materiálového výzkumu, a přispějí tak k využití revolučních materiálů, jako je například grafen.

Významnou oblastí použití těchto přístrojů je elektronika, vývoj a výroba mikročipů. Integrace je dnes tak veliká, že elektronový mikroskop představuje jediný přístroj, kterým se dá na jednotlivé prvky mikročipu podívat. Softwarová platforma pro taková zařízení vyžaduje své – v Edhouse proto používají ty nejlepší nástroje pro vývoj software a také myslí na nekompromisní kvalitu a udržitelnost všech produktů.

Jelikož je FEI nadnárodní firma s několika vývojovými pobočkami v Evropě a Severní Americe, bývají vývojáři zapojeni i do mezinárodních projektů.

Be Sociable, Share!